Hakkımızda

Endüstriyel tip elektronik tartı aletleri ve tartım sistemlerinin satışı ve satış sonrası teknik desteği sağlamaktayız.

Satışını yaptığımız tartı aletleri ilgili standartlarda uygunluk belgelerine sahiptir.

Şirketimizin başlıca faaliyet alanını endüstriyel tip elektronik tartı aletleri ve tartım sistemlerinin satışı ve satış sonrası teknik desteği oluşturmaktadır. Bu çerçevede elektronik taşıt, vagon, sabit ve portatif aks kantarları; platform, monoray, transpalet, dolum baskülleri; tank, silo, bunker tartımı ve ağırlık kontrollü dolum ve dozajlama sisitemleri; ağırlık göstergeleri ve aksesuarlarının üretiminin yanında, bant, vinç kantarları; kütle, kütle setleri, yük hücreleri satışını yaptığımız başlıca ürünlerdir.

ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi, 2014/31 EU Tip Onayı, CE, Metrolojik CE, OIML ve GOST gibi ulusal ve uluslararası alanda geçerli sistem ve ürün sertifikaları ile müşteri beklentilerine en yüksek kalitede cevap vermektedir. Satışını yaptığımız tartı aletleri ve diğer enstrümanların tamamı kendi alanları ile ilgili standartlarda uygunluk belgelerine sahiptir.

Alışveriş, üretim ve sağlık başta olmak üzere hayatımızın her alanında kullandığımız tartı aletlerinin dürüst ve güvenilir bir yaşam içindeki olmazsa olmaz yerinin ve öneminin bilincinde olan şirketimiz ürünlerini teknololojideki son ilerlemeleri takip ederek devamlı geliştirmektedir.

Hedefimiz, müşterilerinin ve çalışanlarının gurur kaynağı olan şirketimizi her geçen gün daha ileriye taşımak ve sektöründe sürekli lider konumda kalmasını sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda ileri teknoloji, kalite ve müşteri memnuniyeti gibi anahtar kavramlar sürekli ön planda tutulmaktadır.

“İztar” markası bugün kalite ve güvenin simgesi haline gelmiştir.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şeklide anlayarak, en doğru kanaldan uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün yelpazesini müşterilerimize hızlı ve etkin şeklide ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak sürdürülebilir karlılık ve verimlilikte faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Deneyimli yönetim kadrosu ve bilgi birikimi ile kurum ve kuruluşların, ana faaliyet alanları dışında kalan hizmet ve ürün tedariki konularında “stratejik” hizmet ortağı rolünü üstlenerek; yurt içi ve yurt dışında öncelikle tercih edilen bir kurum olmak.

Tecrübe, Kalite, Güven

Türkiye’de tartım sistemleri pazarında lider konumda olan şirketimiz, büyümeye ve kaliteli hizmet anlayışıyla geniş ürün yelpazesi ile çalışmaya devam etmektedir.