Elektronik Basküller

Her koşulda üstün performans, yüksek tartım hassasiyeti.

  • AB Tip Onaylı
  • 3 kg’dan 1000 kg’a Kadar Farklı Kapasite Seçenekleri
  • Alçak Profilli Tasarımı ile Kolay ve Pratik Kullanım
  • Bilgisayar ve Kontrolörlerle İletişim İmkanları
  • Yazıcı Bağlantısı ile Fiş – Etiket Yazdırabilme
  • Raporlama ve Kayıt İmkanları

Açıklama

Üretim, depolama, sevkiyat, kontrol, kalite ve ticaret süreçleri başta olmak üzere tüm endüstrilerde geniş bir kullanım sahası bulunan Elektronik Basküller, çelik konstrüksiyondan sağlam ve dayanıklı yapıları ile ağır endüstri koşullarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Dara alma, otomatik-manuel sıfırlama, kolay okunabilir LED gösterge, RS232 seri iletişim çıkışı gibi bir baskülde aranabilecek temel özellikler yanında birçok ilave tartım fonksiyonunu da beraberinde sunan Elektronik Basküllerde, termal, ribbon, nokta vuruşlu, barkod tipi yazıcı bağlantısı ile tartım sonuçları fiş, bilet ve etikete belgelenebilir. Dolum, dozajlama ve otomasyon uygulamaları için çeşitli arabirim ve kontrol çıkışları mevcuttur. Patlayıcı ve yanıcı ortamlar için ex-proof modelleri de üretilmektedir. Bilgisayar veya endüstriyel PC tabanlı Tartı Terminaline bağlanarak uygulamanızın gerektirebileceği özelliklere göre özel yazılım seçenekleri ile esnek uygulama olanakları sağlanabilmektedir.

Ticari ve endüstriyel uygulamalarda tezgâh üstünde veya zeminde kullanılabilen Elektronik Basküller, farklı ebat ve kapasitelerde, çelik, galvanize çelik ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir. Rulolu konveyör, sabit veya tekerlekli sehpa gibi aksesuar seçenekleri yanında ihtiyaca yönelik özel donanım ve aksesuar ilave edilebilmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Elektronik Basküller” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir