Portatif Aks Kantarları

Her koşulda üstün performans, yüksek tartım hassasiyeti.

  • Ulusal ve Uluslararası Sertifikasyon
  • Statik / Dinamik Tartım CNC Kontrollü Üretim Otomasyonu
  • Yüksek Tartım Hassasiyeti
  • Üstün Dayanıklılık ve Yüksek Performans
  • Kolay ve Hızlı Montaj
  • Minimum Altyapı Maliyeti
  • Minimum Servis ve Bakım Maliyeti
Kategoriler:

Açıklama

Portatif Aks Kantarları hızlı ve pratik tartıma ihtiyaç duyulan uygulamalar için idealdir. Otomobil, kamyon, tanker, konteyner, traktör, uçak, vb. araçların tek seferde tartılmasına olanak tanıyan sistem tartılacak aracın aks ve teker sayısına bağlı olarak 4,5,6 ve 8 platformlu olarak kullanılabilir. Hafif tartı platformları istenilen bölgeye kolaylıkla taşınabilir ve düz bir zemin üzerine birkaç dakika içinde kurularak tartım işlemine başlanabilir. Düşük platform yükseklikleri araçların tartı platformları üzerine çıkarılıp inidirilmesinde büyük kolaylık sağlar.

Özel taşıma çantası içerisinde yer alan tartı terminali tartım işlemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde yürütülmesine olanak tanır. Standart olarak 4 adet platform bağlantısına olanak tanıyan tartı terminali opsiyonel kablosuz bağlantı seçeneği ile daha çok sayıda platform bağlantısına olanak verecek şekilde konfigüre edilebillir.

Tartım işlemi sırasında her bir tartı platformu üzerindeki ağırlık ekrandan izlenebildiği gibi farklı platform kombinasyonları seçilerek toplam ağırlıkları ekranda görüntülenebilir. Bununla birllikte araçların her bir aks ağırlığı, çekici ve dorse ağırlıkları, toplam ağırlığı ve gün içerisinde tartımı yapılan araçlara ilişkin genel toplam ekrandan izlenebilir ve termal yazıcı opsiyonu ile belgelenebilir.

Tartı fişinde; 4 satır başlık, her bir platformun ayrı ayrı ağırlığı ve farklı platform kombinasyon ağırlıkları, araç toplam ağırlığı, tartılan araçların toplam ağırlığı, fiş numarası, tartım numarası, Kod 39 barkod ve tarih ve saat bilgileri yer alabilir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Portatif Aks Kantarları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir